Tuesday, October 26, 2010

Memoriał Janusza Kusocińskiego, Warszawa 2010 część 2/part 2

Wyniki Memoriału Janusza Kusocińskiego, Warszawa 2010
Los resultados del Memorial de J.Kusociński, Varsovia 2010
Results of the Janusz Kusociński Memorial, Warsaw 2010
Os resultados do Meeting Internacional de Jenusz Kusociński, Varsóvia 2010

Mężczyźni/Hombres/Men 

 

 

Lane 7: Dariusz Kuć, Lane 5: Michael Frater
Michael Frater from Jamaica.
100m
1. Michael Frater                  JAM      10,18
2. Samuel Francis                QAT      10,25 SB
3. Paul Hession                    IRL       10,43 SB

 
200m U23
1.Aliaksandr Linnik     BLR       20,91 PB
2.Artur Zaczek           POL       21,18 PB
3.V.Kolesniczenko      RUS      21,27 SB












 
200m
1.Kamil Kryński       POL        20,81 PB
2.Kamil Masztak      POL        20,89 SB
3.Piotr Wiaderek      POL        21,24 SB










1500m
1.Nicholas Kemboi            KEN        3:35,77
2.Cornelius Ndiwa             KEN        3:36,09 PB
3.Mateusz Demczyszak    POL        3:38,82 PB

3000m  
1.Radosław Kłeczek              POL          7:59,89 PB
2.Arkadiusz Gardzielewski   POL          8:03,60 SB
3.Hubert Pokrop                    POL          8:06,58 PB


Paweł Czapiewski

Men's 1500 meters race.

 
4x100m

1. Poland               (Michał Bielczyk, Kamil Kryński, Kamil Masztak, Robert Kubaczyk)                39,54
2. Poland juniors  (Mateusz Jędrusik, Adam Pawłowski, Artur Szczęsniak, Grzegorz Zimniewicz)       40,01
3. Poland U-23      (Olaf Paruzel, Grzegorz Roszkowski, Maciej Samborski, Artur Zaczek)             40,15
Kamil Masztak i Robert Kubaczyk - ostatnia zmiana/el último cambio.

Skok w dal/Long jump/ Salto de longitud
1. Issam Nima                                       ALG       7,86
2. Krzysztof Lewandowski POL        7,80 SB
3. Oleksandr Soldatkin                       UKR       7,75

Skok w zwyż/ High jump/ salto de altura

1. Osku Torro                     FIN         2,26 SB
2. Sylwester Bednarek        POL       2,23
3. Mutaz Essa Barshim       QAT       2,20
Men's high jump/ salto de altura
Pchnięcie kulą/ Shkot put/

1. Dylan Armstrong                CAN      21,03
2. Tomasz Majewski               POL       20,87
3. Pavel Lyzhyn                       BLR       20,36

Rzut dyskiem/ discus throw/ disco

1. Piotr Małachowski               POL        67,10 MR
2. Róbert Fazekas                    HUN       65,22 SB
3. Benn Harradine                   AUS        62,91

Rzut młotem/ hammer throw/martillo

1. Libor Charfreitag                  SVK        78,01
2. Dilshod Nazarov                  HUN       77,64
3. Ali Mohamed Al-Zinkawi   KUW      76,31 SB
Tomasz Majewski (center)

Piotr Małachowski, Tomasz Majewski, Anita Włodarczyk.


                                                                   KONEC 

1 comment:

  1. y ¿tienes algo de este miting de este año???

    ReplyDelete